Ako inštrumentalista, v niektorých prípadoch aj producent som nahrával pesničky na niekoľko desiatok albumov a hral som s kadekým. Tu je moja výberová diskografia a koncertné účinkovanie.

A tu sú spomienky na niektoré moje dôležité kapely, ktoré sú už minulosťou.

Tu sú súčasné projekty:

 

Solid Move

Štrnásť mesiacov som hral v známej skupine A.M.O. (pozri aj „spomienky„). Keď sa koncom leta 2015 rozpadla, s rapperom Moem sme vytvorili novú kapelu. Hrá v zložení Moe – rap, texty,Matej Maximilián Mikloš – klávesy, Michal Šelep – basgitara  a Ľuboš „Ežo“ Ambrózai – bicie. Tu je prvý singel Dobré ráno. Repertoár vzniká, hrali sme na festivale Grape a dobre bolo.

Tu je stránka kapely.

solidmove

O.B.D.

V roku 2016 som sa stal členom legendárnych O.B.D., ktorí hrajú svoj autentický rock and roll už 23 rokov s nezmemenou energiou.

obd

Free N’ Loop

duo s gitarovým virtuózom Petrom Luhom, ktorý s pomocou loopera zabezpečuje celú kapelu. Pôvodné veci, improvizácie aj cover verzie. Tu je video na YouTube a tu je druhé video.

jaslo luha

Malé zostavy

Vystupujeme v duu  klávesistom Matejom Maximiliánom Miklošom doplnenom o elektroniku.

maxo-jaslo

Hrávam s DJom Shakulom.

jaslo-shakul

Oddychujúce projekty

Love 4 Money

Už veľa rokov hrám na saxofóne v testosterónovom stroji Love 4 Money. Momentálne v hibernácii.

www.facebook.com/love4money.sk

foto Martin Deko

Cieľová skupina

Cieľová skupina si rozložila tábor na úrodnom mieste, kde sa stretáva progresívny rock a fusion. Cieľovka sa nerozpadla, ale manželstvo Maťka a Radky prinieslo potomka a tak je formácia momentálne hibernovaná.

Stránky:

cielovka.bandcamp.com

www.facebook.com/CielovaSkupina 

Cabaret Noir Combo

S Karaokem Tundrom máme občasnú štúdiovú formáciu Cabaret Noir Combo, ktorá je hudobná psychoanalýza pod heslom „sloboda bez zodpovednosti“. Tu je EP na stiahnutie. Spolu sme robili pár trackov pre brnenského rappera Venyho.