Ako inštrumentalista, v niektorých prípadoch aj producent som nahrával pesničky na niekoľko desiatok albumov a hral som s kadekým.

Tu je moja výberová diskografia a koncertné účinkovanie.

Tu sú podrobné kredity na Discogs.com

A tu sú spomienky na niektoré moje dôležité kapely, ktoré sú už minulosťou.

Ako jediný hudobník v československu aktívne používam dychové syntetizátory AKAI EWI (4000s a 5000), som ich oficiálny endorser (pre distribútora Disk.cz)

 

Tu sú súčasné projekty:

Free N’ Loop

V triu hrá Ján Berky-Mrenica (elektrické husle) a Peter Luha (gitara, spev), ktorý s pomocou loopera zabezpečuje celú kapelu. Tu je stránka na facebooku a tu cover verzia skladby Superstition

  

Prezident Lourajder

Mimoriadne ma teší spolupráca s týmto multitalentovaným človekom, rapperom, beatmakerom a výtvarníkom. Vypočujte si napríklad cover legendárnej skladby Čakám na deň skupiny Trosky. Viackrát sme hrali naživo a plánujeme veci. Tu je stránka na facebooku.

Foto Jana Hrdličková

O.B.D.

V roku 2016 som sa stal členom legendárnych O.B.D., ktorí hrajú svoj autentický rock and roll od roku 1993 s nezmemenou energiou. Tu je facebooková stránka.

obd

Love 4 Money

Už veľa rokov hrám na saxofóne v testosterónovom stroji Love 4 Money.

www.facebook.com/love4money.sk

foto Martin Deko

  

Malé zostavy

Vystupujeme v duu  klávesistom Matejom Maximiliánom Miklošom doplnenom o elektroniku.

maxo-jaslo

Hrávam s DJom Shakulom.

jaslo-shakul

Oddychujúce projekty

Cieľová skupina

Cieľová skupina si rozložila tábor na úrodnom mieste, kde sa stretáva progresívny rock a fusion. Cieľovka sa nerozpadla, ale manželstvo Maťka a Radky prinieslo potomka a tak je formácia momentálne hibernovaná.

Stránky:

cielovka.bandcamp.com

www.facebook.com/CielovaSkupina 

Cabaret Noir Combo

S Karaokem Tundrom máme občasnú štúdiovú formáciu Cabaret Noir Combo, ktorá je hudobná psychoanalýza pod heslom „sloboda bez zodpovednosti“. Tu je EP na stiahnutie. Spolu sme robili pár trackov pre brnenského rappera Venyho.