reklama a marketing

Po desiatich rokoch spolupráce s rôznymi reklamnými a PR agentúrami som sa v roku 2003 zamestnal ako profesionálny reklamný textár. V roku 2004 ma to prestalo baviť a nastúpil som do SME. V roku 2011 som odišiel a opäť som sa začal živiť (aj) marketingom, tentoraz na sociálnych médiách a internete. Zamestnáva hlavne mediálna agentúra Mindshare Slovakia. Tiež fungujem ako evanjelizátor, píšem do nášho firemného blogu a prednášal som na nejakých konferenciách.

 

celkom iný beat

Počas dvoch rokov sme s Benem moderovali zaujímavú talkshow v GUnaGU Celkom iný beat – stretnutia píšucich ľudí a hudobníkov, niektoré z dvadsiatich večerov boli nezabudnuteľné. Niektoré nakrúcala SME.tv. Tu je o tom viac.

 

rozhlas

Slovenský rozhlas od januára 2003 vysielal na stanici Devín cyklus mojich hodinových jazzových relácií. Od začiatku roku 2008 reláciu zrušili pre nedostatok financií. Potom ju ešte načas obnovili v roku 2010, aby ju zrušili definitívne.

 

všeličo

V rokoch 1999 – 2000 som bol spoluscenáristom relácie Svet počítačov pre vtedajšiu TV Luna

 

vydávanie CD

Spolupracoval som s vydavateľstvom Sony Music Bonton. Zostavil som tieto albumy:

Jaro Filip – človek hromadného výskytu


Dežo Ursiny – Pevniny a vrchy
Dežo Ursiny – Pevniny a vrchy 2 / Rarity

Pomohol som na svet týmto Ursinyho reedíciám: 4/4 (ešte v Opuse), Bez počasia, Zelená a Na ceste domov. 

Som editorom albumu Aj pieseň je zbraň – Best Of KSS 2

Ako spolupracovník vydavateľstva Watt som editorsky pripravil 9 albumov, ktoré boli súčasťou časopisu v rokoch 1999 – 2001. Okrem iných Šeban – Rózsa – Buntaj, Jonáš & Jakabčic, Brož Band, Martin Chrobák, Take One, Klee.