Profesionálne píšem od roku 1986. Od januára 2022 som súčasťou redakcie časopisu .týždeň.

  • Publikoval som v množstve médií, niektoré som aj spoluvytváral ako redaktor (sú uznačené boldom). Chronologicky: Populár, Hudobný život, Smena, Slniečko, Kultúrny život, Dotyky, RAK, Harmonia, Internet 4 U, Chip Plus, Kankán, Playboy, PC Space, inZine, Watt, Domino Fórum, Reflex, Nota Bene, .týždeň, Hudba, Muzikus, Harmonie, SME, Blog Brightminds, Aktuality.sk, Príbehy 20. storočia a mnohé ďalšie.
  • Som držiteľom Výročnej ceny Akadémie slovenskej populárnej hudby (tzv. „slovenskej Grammy“, predchodcu Aurela) za publicistickú a editorskú činnosť.
  • V roku 2011 som bol nominovaný na novinársku cenu za cyklus reportáží Miesta literatúry.

 

napísal som štyri knihy

 

DEŽO URSINY – PEVNINY A VRCHY

V decembri 1997 mala premiéru kniha Dežo Ursiny – Pevniny a vrchy. V roku 2000 vyšla v druhom vydaní a v roku 2012 v treťom rozšírenom vydaní (Slovart). Dokopy sa predalo asi viac ako 10-tisíc kusov. 

 

JARO FILIP – ČLOVEK HROMADNÉHO VÝSKYTU

V roku 2002 mi vyšla druhá kniha Jaro Filip – človek hromadného výskytu (Slovart). Predalo sa z nej vyše 4000 výtlačkov.

Tu sú úryvky z recenzií k mojim prvým dvom knihám.

 

COLLEGIUM MUSICUM

V roku 2007 mi vyšla tretia kniha Collegium Musicum (Slovart). Tu sú nejaké recenzie.

 

DŽEZÁKY – DOBA A SCÉNA

V roku 2015 vyšla výpravná publikácia Džezáky – doba a scéna, ktorej nepíšúci spoluautor je Peter Lipa. Tu je recenzia, ktorú napísal Jozef Kuric.